Villa Mare Guaratiba Beach
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Dybvandspool | Privat strand Adgang til strand |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Feriehus tilbyder gæsterne adgang til Wi-Fi i hele ejendommen.
Gæsterne vil nyde poolen udsigt fra værelset.
- Lokale seværdigheder
- Guaratiba, Prado900 m
- Guaratiba Strand950 m
- Lufthavne
- Mucuri lufthavn162 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Dybvandspool
- Adgang til strand
- Have
- Grillfaciliteter
- Lavvandede ende
Services
- Butikker/Handelsservices
På værelset
- Klimaanlæg
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 14:00 indtil 22:00
Udtjekning: fra 06:00 indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Villa Mare Guaratiba Beach?
Gæster på Villa Mare Guaratiba Beach kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Villa Mare Guaratiba Beach?
Gennemsnitsprisen for en nat i Villa Mare Guaratiba Beach er 97$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Villa Mare Guaratiba Beach?
Gæsterne vil kunne bo i Villa Mare Guaratiba Beach med deres kæledyr.